Adres: Guido Gezellelaan Deerlijk
Reeks 1 :
- SV Anzegem
- RAC Waregem
- Zwevegem Sp
- KVC Deerlijk
Reeks 1 :
9u00-9u25 : SV
Anzegem – RAC Waregem
9u00-9u25 : KVC
Deerlijk – Zwevegem Sp
9u40-10u05 : Zwevegem
Sp – SV Anzegem
9u40-10u05 : KVC
Deerlijk – RAC Waregem
10u25-10u50 : SV
Anzegem – KVC Deerlijk
10u25-10u50 : RAC Waregem – Zwevegem Sp
Terrein 1: Finale 2x10’
11u15 – 11u40 : 1e
plaats reeks 1 – 2e plaats reeks 1
Tornooi SV Kortrijk zaterdag 7/05/'15 in de VM
Adres: Min. A. De Taeyelaan 12 Kortrijk
Duur wedstrijd: 1x 20'
KSV Kortrijk 1 | |
KSV Kortrijk 2 | |
FC Gullegem 1 | |
FC Gullegem 2 | |
K Zwevegem Sport 1 | |
K Zwevegem Sport 2 | |
RC Bissegem |
veld | tijdstip | ploeg | ploeg | veld | tijdstip | ploeg | ploeg | ||
A | 09u00 | KSV Kortrijk 1 | FC Gullegem 1 | A | 11u00 | FC Gullegem 1 | Zwevegem Sport 2 | ||
B | 09u00 | KSV Kortrijk 2 | K Zwevegem Sport 1 | B | 11u00 | FC Gullegem 2 | KSV Kortrijk 2 | ||
C | 09u00 | K Zwevegem Sport 2 | FC Gullegem 2 | C | 11u00 | K Zwevegem Sport 1 | KSV Kortrijk 1 | ||
D | 09u00 | / | D | 11u00 | / | ||||
A | 10u00 | KSV Kortrijk 1 | RC Bissegem | A | 12u00 | FC Gullegem 2 | KSV Kortrijk 1 | ||
B | 10u00 | FC Gullegem 1 | Zwevegem Sport 1 | B | 12u00 | KSV Kortrijk 2 | FC Gullegem 1 | ||
C | 10u00 | / | C | 12u00 | K Zwevegem Sport 1 | RC Bissegem | |||
D | 10u00 | / | D | 12u00 | / | ||||
A | 10u30 | FC Gullegem 2 | RC Bissegem | A | 12u30 | RC Bissegem | K Zwevegem Sport 2 | ||
B | 10u30 | K Zwevegem Sport 2 | KSV Kortrijk 2 | B | 12u30 | / | |||
C | 10u30 | / | C | 12u30 | / | ||||
D | 10u30 | / | D | 12u30 | / |
Tornooi Bissegem zaterdag 30/4/'16 in de VM
GROEP A
|
GROEP B
| ||
A1
|
VCK Zwevegem Sport
|
B1
|
KFC Marke
|
A2
|
KRC Bissegem
|
B2
|
KFC Aalbeke Sport
|
A3
|
KSK Oostnieuwkerke
|
B3
|
R. Jespo Comines-Warneton
|
A4
|
Olympic Ledegem
|
B4
|
KSK Vlamertinge
|
A5
|
VC Nazareth-Eke
|
B5
|
KSV Roeselare
|
Uur
|
Terrein 1
|
Terrein 2
|
Terrein 3
|
9u
|
ZWEVEGEM - BISSEGEM
|
OOSTNIEUWKERKE - LEDEGEM
|
MARKE - AALBEKE SP.
|
9u30
|
COMINES-WARN.-VLAMERTINGE
|
ZWEVEGEM - NAZARETH-EKE
|
MARKE - KSV ROESELARE
|
10u
|
BISSEGEM - OOSTNIEUWKERKE
|
AALBEKE SP. - COMINES-WARN.
|
LEDEGEM - NAZARETH-EKE
|
10u30
|
AALBEKE SP. - KSV ROESELARE
|
OOSTNIEUWKERKE - NAZARETH-EKE
|
MARKE - COMINES-WARN.
|
11u
|
BISSEGEM - LEDEGEM
|
AALBEKE SP. - VLAMERTINGE
|
ZWEVEGEM - OOSTNIEUWKERKE
|
11u30
|
VLAMERTINGE - KSV ROESELARE
|
ZWEVEGEM - LEDEGEM
|
BISSEGEM - NAZARETH-EKE
|
12u
|
MARKE - VLAMERTINGE
|
COMINES-WARN. - KSV ROESELARE
| |
12u30
|
3eA-3eB
|
4eA-4eB
|
5eA-5eB
|
13u
|
1eA-1eB
|
2eA-2eB
|
Speelschema tornooi zwevegem zondag 24/4/'2016 in Zwevegem Knokke
Reeksindeling:
IPU10 A1
GU10 A2
A1: ZWEVEGEM SPORT 1 B1:
RC BISSEGEM
A2: NS HEULE B2:
FC KLUISBERGEN
A3: SW HARELBEKE SPORT B3: ZWEVEGEM
A4: FC AALBEKE B4:
FC MOEN
wedstrijdduur: 2x 7,5' (zonder pauze)
09h00
|
T1
|
A1 – A3
|
ZWEVEGEM SPORT 1
|
SW HARELBEKE
|
T2
|
A2 – A4
|
NS HEULE
|
FC AALBEKE
|
|
09h20
|
T1
|
B1 – B3
|
RC BISSEGEM
|
ZWEVEGEM SPORT 2
|
T2
|
B2 – B4
|
FC KLUISBERGEN
|
FC MOEN
|
|
09h40
|
T1
|
A1 – A2
|
ZWEVEGEM
SPORT 1
|
NS HEULE
|
T2
|
A3 – A4
|
SW HARELBEKE
|
FC AALBEKE
|
|
10h00
|
T1
|
B1 – B2
|
RC BISSEGEM
|
FC KLUISBERGEN
|
T2
|
B3 – B4
|
ZWEVEGEM SPORT 2
|
FC MOEN
|
|
10h20
|
T1
|
A2 –A3
|
NS HEULE
|
SW HARELBEKE
|
T2
|
A4 – A1
|
FC AALBEKE
|
ZWEVEGEM SPORT 1
|
|
10h40
|
T1
|
B2 – B3
|
FC KLUISBERGEN
|
ZWEVEGEM SPORT 2
|
T2
|
B4 –B1
|
FC MOEN
|
RC BISSEGEM
|
Halve finale wedstrijden (2x 10')
11h15
|
T1
|
3de Reeks
A – 4de Reeks B
|
T2
|
4de Reeks
A – 3de Reeks B
|
|
11h40
|
T1
|
1ste Reeks
A – 2de Reeks B
|
T2
|
2de Reeks
A – 1ste Reeks B
|
Finale wedstrijden (2x12,5')
12h05
|
T1
|
Winnaar (1) – Winnaar
(2)
|
T2
|
Verliezer (1) –
Verliezer (2)
|
|
12h35
|
T1
|
Winnaar (3) – Winnaar
(4)
|
T2
|
Verliezer (3) –
Verliezer (4)
|
Kalender IP U10
09-01-2016 | 09:00 | K.VK.AVELGEM NIV.1 | VC.K.ZWEVEGEM SPORT NIV.2 | |
16-01-2016 | 10:30 | VC.K.ZWEVEGEM SPORT NIV.2 | K.FC.EENDR.ZELE NIV.1 | |
23-01-2016 | 10:30 | VC.K.ZWEVEGEM SPORT NIV.2 | K.V.C.S.V.OOSTKAMP NIV.1 | |
30-01-2016 | 11:30 | SV.WEVELGEM CITY NIV.2 | VC.K.ZWEVEGEM SPORT NIV.2 | |
13-02-2016 | 10:30 | VC.K.ZWEVEGEM SPORT NIV.2 | K.SV.TEMSE NIV.2 | |
20-02-2016 | 09:30 | K.SV.BORNEM NIV.2 | VC.K.ZWEVEGEM SPORT NIV.2 | |
27-02-2016 | 10:30 | VC.K.ZWEVEGEM SPORT NIV.2 | K.SC.WIELSBEKE NIV.2 | |
05-03-2016 | 10:30 | VC.K.ZWEVEGEM SPORT NIV.2 | K.VK.AVELGEM NIV.1 | |
12-03-2016 | 10:00 | K.FC.EENDR.ZELE NIV.1 | VC.K.ZWEVEGEM SPORT NIV.2 | |
19-03-2016 | 10:30 | K.V.C.S.V.OOSTKAMP NIV.1 | VC.K.ZWEVEGEM SPORT NIV.2 | |
02-04-2016 | 10:30 | VC.K.ZWEVEGEM SPORT NIV.2 | SV.WEVELGEM CITY NIV.2 | |
09-04-2016 | 10:30 | K.SV.TEMSE NIV.2 | VC.K.ZWEVEGEM SPORT NIV.2 | |
16-04-2016 | 10:30 | VC.K.ZWEVEGEM SPORT NIV.2 | K.SV.BORNEM NIV.2 | |
23-04-2016 | 09:30 | K.SC.WIELSBEKE NIV.2 | VC.K.ZWEVEGEM SPORT NIV.2 |
Kalender GU 10
20-02-2016 09:15 K. ZWEVEGEM SP. K. SV RUMBEKE C NIV.1
-
27-02-2016 09:15 K. ZWEVEGEM SP. K. SINT-ELOOIS-WINKEL SP. NIV.1
-
05-03-2016 09:30 K. WS HOUTHULST B NIV.1 K. ZWEVEGEM SP.
-
12-03-2016 09:15 K. ZWEVEGEM SP. MERKEM SP. B NIV.1
-
19-03-2016 09:15 K. ZWEVEGEM SP. SK STADEN B NIV.1
-
02-04-2016 09:15 K. SV RUMBEKE C NIV.1 K. ZWEVEGEM SP.
-
09-04-2016 10:45 K. SINT-ELOOIS-WINKEL SP. NIV.1 K. ZWEVEGEM SP.
-
16-04-2016 09:15 K. ZWEVEGEM SP. K. WS HOUTHULST B NIV.1
-
23-04-2016 09:00 MERKEM SP. B NIV.1 K. ZWEVEGEM SP.
Kalender IP U10
29-08-2015 | 10:30 | VC.K.ZWEVEGEM SPORT NIV.2 | SV.WEVELGEM CITY NIV.2 | |
05-09-2015 | 10:30 | K.FC.IZEGEM NIV.2 | VC.K.ZWEVEGEM SPORT NIV.2 | |
12-09-2015 | 09:00 | K.VK.AVELGEM NIV.1 | VC.K.ZWEVEGEM SPORT NIV.2 | |
19-09-2015 | 10:30 | VC.K.ZWEVEGEM SPORT NIV.2 | K.SC.WIELSBEKE NIV.2 | |
26-09-2015 | 09:30 | K.FC.VARSENARE NIV.2 | VC.K.ZWEVEGEM SPORT NIV.2 | |
03-10-2015 | 10:30 | VC.K.ZWEVEGEM SPORT NIV.2 | S.C.T. MENEN NIV.3 | |
10-10-2015 | 10:30 | K.V.C.S.V.OOSTKAMP NIV.2 | VC.K.ZWEVEGEM SPORT NIV.2 | |
17-10-2015 | 11:30 | SV.WEVELGEM CITY NIV.2 | VC.K.ZWEVEGEM SPORT NIV.2 | |
24-10-2015 | 10:30 | VC.K.ZWEVEGEM SPORT NIV.2 | K.FC.IZEGEM NIV.2 | |
07-11-2015 | 10:30 | VC.K.ZWEVEGEM SPORT NIV.2 | K.VK.AVELGEM NIV.1 | |
14-11-2015 | 09:30 | K.SC.WIELSBEKE NIV.2 | VC.K.ZWEVEGEM SPORT NIV.2 | |
21-11-2015 | 10:30 | VC.K.ZWEVEGEM SPORT NIV.2 | K.FC.VARSENARE NIV.2 | |
28-11-2015 | 09:00 | S.C.T. MENEN NIV.3 | VC.K.ZWEVEGEM SPORT NIV.2 | |
05-12-2015 | 10:30 | VC.K.ZWEVEGEM SPORT NIV.2 | K.V.C.S.V.OOSTKAMP NIV.2 |
Kalender GU10
05-09-2015 | 10:30 | V.V. EMELGEM-KACHTEM NIV.1 | K. ZWEVEGEM SP. X NIV.1 | |
12-09-2015 | 10:30 | K. ZWEVEGEM SP. X NIV.1 | FC SP. HEESTERT A NIV.1 | |
19-09-2015 | 09:15 | FC SP. HEESTERT B NIV.1 | K. ZWEVEGEM SP. X NIV.1 | |
03-10-2015 | 10:30 | K. ZWEVEGEM SP. X NIV.1 | K. RC BISSEGEM NIV.1 | |
10-10-2015 | 10:30 | VK WIKINGS KORTRIJK A NIV.1 | K. ZWEVEGEM SP. X NIV.1 | |
17-10-2015 | 10:30 | K.R.C. WAREGEM B NIV.1 | K. ZWEVEGEM SP. X NIV.1 | |
24-10-2015 | 10:30 | K. ZWEVEGEM SP. X NIV.1 | V.V. EMELGEM-KACHTEM NIV.1 | |
31-10-2015 | 10:30 | K. ZWEVEGEM SP. X NIV.1 | K.R.C. WAREGEM B NIV.1 | |
07-11-2015 | 09:15 | FC SP. HEESTERT A NIV.1 | K. ZWEVEGEM SP. X NIV.1 | |
14-11-2015 | 10:30 | K. ZWEVEGEM SP. X NIV.1 | FC SP. HEESTERT B NIV.1 | |
28-11-2015 | 09:15 | K. RC BISSEGEM NIV.1 | K. ZWEVEGEM SP. X NIV.1 | |
05-12-2015 | 10:30 | K. ZWEVEGEM SP. X NIV.1 | VK WIKINGS KORTRIJK A NIV.1 |